molim Vas da li mi mozete nesto vise reci o leku galitifen, koliko sam uspela da saznam taj lek se uglavnom daje da se pije na par meseci, a ja sam ga pila 2-3 godine, zbog dijagnoze bronhijalna astma. hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 06. 03. 2008.
    • postovana, galitifen je lek koji sprecava da se iz odredjenih celija oslobode supstancije koje su odgovorne za simptome u toku napada astme. na ovaj nacin ovaj lek prevenira da do napada dodje ili ih proredjuje. Zato se i koristi duze vremena, ponekad i onoliko dugo koliko ste vi koristili. prof. dr Srdjan Pesic