Poštovanje,
    Zbog problema sa sterilitetom doktor mi je pored Proksida prepisao Klomifen i Menopur. Na internetu sam pročitao da su to neki preparati za žene možete li mi reći šta je to zapravo.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Trebao je ginekolog da Vam to objasni. Klomifen je stimulator ovulacije, lek koji olakšava da jajnik stvori jajnu ćeliju i da je lakše oslobodi ili čak više njih. Menopur je kombinacija dva Prekursora hormona važnih za normalan menstrualni ciklus i normalnu pripremu i oslobađanja a kasnije i usađivanje oplođene jajne ćelije.
      Pozdrav.