Poštovani,
    Imam sledeći problem nevin sam bio do pre 2 godine, imao sam neuspeh pre toga i psihički me je dotuklo (nisam mogao da ostvarim erekciju usled straha) inače mogu da masturbiram bez problema, ali kad sam sa devojkom ja se uplašim i ne mogu i uzmem ja Cijalis 10 mg i imam sex 30 minuta, kasnije mi se spusti usled sexa, i tako se cimam sa devojkom i na kraju jedva ejakuliram. Mislim da je problem trenje jer devojka mnogo ovlaži a ja sam navikao na masturbaciju i ne mogu da imam toliko trenje. Inače ona kaže da je uska, meni je obim 13 cm. Da li je moj obim mali? Raspitivao sam se po netu i jedan drug me je savetovao pošto i on ima sličan problem, ne diže mu se kad je sa devojkom da probam sa terapijom cijalis 3 meseca da pijem bez obzira na odnos da dobijem jaču jutarnju erekciju i veće samopouzdanje i kasnije kaže da neću imati probleme. On pije 2 meseca i kaže da ne razmišlja više o tome da li će mu se dići, i srećniji je, ima sex odnose. Da li cijalis stvara zavisnost? Ja sam čitao da nije stetan u organizmu, tj. najmanje štetan ako se uzme u obzir levitra i vijagra. Molim Vas za savet?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Prava doza je 20 mg. Nije potrebno da stalno uzimate nego samo pre odnosa, dva sata. Problem je sigurno psihičke prirode, ali ukoliko neko vreme, pre odnosa koristite cialis siguran sam da će se samopouzdanje vratiti. Inače odnos trajanja 30 minuta je fenomenalna dužina trajanja odnosa, niko i ne očekuje više i obim je sasvim u redu. Samo napred.
      Pozdrav.