Poštovani,
    Molim Vas da mi odgovorite na sledeća pitanja 1. Da li se kod nas, u Srbiji, mogu nabaviti amplule adrenalina (u obliku penkala) za samostalnu upotrebu, gde, i koja je procedura? 2. Da li se te ampule mogu koristiti u slučaju uboda stršljena? I 3. Da li su efikasne u slučaju istovremenog uboda više stršljenova. Naime, s obzirom da u blizini kuće u kojoj živim postoji leglo stršljena, da su često vrlo agresivni, a da još uvek nisam pronašla nekog ko je stručan i voljan da iste uništi, primorana sam da se preventivno obezbedim za slučaj ujeda.
    Unapred se zahvaljujem. S poštovanjem, Olivera Milutinović. Beograd, 063 8 332 489