Poštovani doktore Pešiću,
    Pošto imam bebicu od 6 nedelja koju dojim interesuje me da li smijem koristiti pressing ili neki drugi antihistaminik za polensku alergiju i koji preporučujete? I drugo, koliko dugo i koliko puta u toku dana smijem bebi dati espumisan-l kapi za grčiće koje nam je propisao pedijatar, na upustvu piše prije svakog podoja a to je u našem slučaju nekih 8-10 puta dnevno po 25 ml?
    Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 30. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #35026

    • Moja beba ima 16 dana. Pupcani patrljak joj je otpao 10-og dana, ali i dalje nalazim krv u tragovima unutar i na pupcicu????? Sta da radim? Ima li nekih opasnih posledica i koje su? Unapred zahvalna!!