Poštovani,
    Pošto mi niste odgovorili na pitanje, ponovo ću Vas pitati, pijem antidepresiv alventa 75mg, 1x1, i Rivotril 2x1/4. Pošto imam problema sa sinusima, moram da pijem antibiotike, da li smem sa ovom terapijom da pijem dovicin ili eritromicin. Molim Vas odgovorute mi za oba antibiotika.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 26. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #34242

    • U uputstvu za korišćenje leka alventa piše da se ne preporučuje uzimanje antibiotika eritromicin u toku terapije alventa-om?!

    • Hvala na odgovoru! Nisam mislila da ih pijem istovremeno, nego da znam za oba informativno, da li smem sa antidepresivima da pijem, pošto ne pijem penicilin i palitrex. Hvala puno i pozdravljam Vas!