Postovani,
    Koliko je štetno uzimanje antidepresiva Ladiomil u trudnoći, počevši od 25. nedelje trudnoće, 25 mg dnevno?
    Hvala.

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.
    • Poštovana,
      U prethodnom odgovoru imate kompletno uputstvo za upotrebu leka Ladiomila. Evo vam citata iz dela u upotrebi leka za vreme trudnoće. Drugih informacija sem ove trenutno ne posedujem.
      " Ladiomil se tokom trudnoće i dojenja može koristiti samo ako je neophodno.
      Ispitivanja kod životinja nisu pokazala ni teratogenih, ni mutagenih posledica, a niti posledica štetnih za reprodukciju ili fetus."
      Pozdrav.