Poštovani,
    Imam 46 godina i od pre nekoliko meseci pijem tablete Trisequens, tačnije sada sam pri kraju 4. kutije. Stvarno su mi pomogle u otklanjanju tegoba kao što je bilo noćno znojenje, nesanica, neraspoloženje, preosetljivost i ostale propratne pojave koje idu uz perimenopauzu. Sada me interesuje da li postoji mogućnost da te tablete mogu da utiču na pojavu depresivnog i anksioznog stanja? Te manifestacije su mi se pojavile od pre otprilike 12-ak dana, tako da sam bila prinuđena da odem do neuropsihijatra. Koji mi je prepisao neki antidepresiv. Totalno sam klonula, bez volje, kao što sam već rekla-depresivna čak i sa suicidnim mislima. Još jednom ću ponoviti pitanje: da li je moguće da mi tablete trisequens-a izazivaju takvo stanje, a pijem ih već nekoliko meseci (napominjem da sve do sada nisam imala nikakvih nuspojava)?
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #33927

    • Molim Vas, da li se od Trisequens-a dobija na kilazi? Pijem ga od 1. januara i još nisam dobila ciklus. Imam 51. godinu. Hvala.