Poštovani,
    Doktor mi je prepisao Monural, ali mi nije jasno kako se on pije. Rekao mi je da će 1 kesica da mi traje nedelju dana, a da ga uzimam 3-4 nedelje. U uputstvu za primenu piše da se cela kesica rastvori u čašu vode i odmah popije. Ništa mi nije jasno. Molim za pomoć.
    Hvala u napred na odgovoru.

    Odgovoreno: 08. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Morate da vidite sa njim da Vam bolje objasni! Kesica od tri grama se može uzimati i preventivno duže vremena, ali ne znam kako odmeriti manje doze od toga. Kod akutnih infekcija urinarnog trakta može i više puta dnevno.
      Pozdrav.