Poštovani doktore,
    želela bih da počnem konzumiram q10 tablete pa nisam baš najbolje informisana koji je proizvodjač najbolji, u kom obliku se q10 najbolje unosi u organizam, koju količinu unositi dnevno? Inače se aktivno bavim sportom i slušam razno razna mišljenja trenera, fizioterapeuta. Pa sam se ipak odlučila da pitam lekara :). Bila bih vam veoma zahvalna na par saveta o ovom enzimu!
    Veliki pozdrav!

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.
    • Poštovana,
      sasvim je svejedno kog ćete proizvođača izabrati. Najčešće je u kapsulama i dozira se: zdrave osobe: 2-4 kapsule dnevno. Sportisti: 4-6 kapsula dnevno. Za terapiju: 6-12 kapsula dnevno, prema preporuci lekara.