Poštovani,
    Pila sam cipraleks i ksalol, a nisam znala da sam u drugom stanju. Recite mi molim vas da li će biti potrebno da radim genetiku čak i ako dabl test bude u redu?
    Hvala

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32840

    • Draga moja neće ti sigurno ništa biti od cipraleksa i ksalola. Znam. Koristio sam cipraleks 14 mjeseci i ksalol 3 mjeseca. Jako su dobre. Vraćaju čovjeka na pravi put. Samo napred i ne gubi nadu to će ti reći svaki psihijatar. Javi se.

    • Pila sam cipraleks i ksalol 3 meseca. 20og maja mi je bila poslednja menstruacija a 16og sam uradila test i po savetu lekara dva dana posle toga prestala da pijem lekove a ta dva dana poslednja sam pila polovinu od tablete cipralesa, i po pola ksalola od 1,5 3 puta dnevno, a u toku terapije sam pila 1 cipraleks i tri ksalola dnevno. Ipak, ginekolog kaze da ako bude dabl test u redu nema potrebe da se radi genetika, a drugi opet kazu da ipak radim, sta vi savetujete, ipak genetika?