Poštovani dr,
    Imam belodrobna embolija posle spontanog abortusa na 5-ti mesec ( bliznačka bremenost), primam terapija tab. Sintrom. Na upastvoto pisuva deka ovie tablati ne mozat da se koristat za vreme na bremenost. Jas eve 4 meseci pazam da ne ostanem bremena. No ako dojde do toa nesakajki, da li je rizično bidejki gi koristam ovie tableti?
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32732

    • Prodanovic Minja 31. 10. 2009.

      Ove godine u Februaru sam se porodila i neposredno posle porodjaja pocele su komplikacije, ukljucujuci i mikroemboliju pluca. Od tada pijem farin, ali pomocu njega nisu mogli da mi regulisu koagulacioni status pa smo presli na sintrom 4. Posto su sva uputstva na grckom, molila bih vas da mi napisete koja su nezeljena dejstva i da li od njega mogu da imam otezano disanje? Unapred hvala