Poštovani,
    Mene zanima sve o leku Sermion.
    Zahvaljujem se unapred.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.
    • Poštovana,
      to je vazoaktivna supstancija koja smanjuje uticaj nekih vazokonstriktora na krvne sudove. Popravlja cirkulaciju u mozgu i iskoristivost kiseonika i secera. Osim toga ovaj lek bi trebao da sprečava i agregaciju trombocita. Može se koristiti u svim stanjima sa poremećenom cirkulacijom u mozgu ili kod pacijenata sa migrenom.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #32637

    • Molim vas da mi sto pre napisete da li ima i kakve su posledice, stanje, osecaji koriscenja sermion tableta uz alventu 75mg. Hvala unapred.

    • Pitanje koliko dugotreba uzimati lek semrion da bi se videlo poboljsanje da bise smanjile glavobolje. One se javljaju u stresnim situacijama i pri vecem misaonom naprezanju

    • Savo Stojovic 20. 04. 2011.

      Postovani, zeleo bih da mi date informaciju o leku ili bolje injekciji rogan koja se daje trudnicama posle porodjaja, ako su supruznici rh negativni rezus faktor, kako bi naredna trudnoca bila bez posledica. Da li je potrebno da se primi i kada posle prvog porodjaja. Zahvalan, savo stojovic.