Poštovani dr,
    Posle trudnoće ostao mi je povišen krvni pritisak i tahikardija. Terapija kardiologa je bila Concor 5 mg 1 ujutru. Pre mesec dana doktorka mi je prepisala Bisoprolol jer Concor nije vise na pozitivnoj listi. Od kada pijem Bisoprolol čini mi se da imam vrtoglavice češće nego ranije, kao i opšte napade slabosti. Kakvo je vaše mišljenje o ova dva leka i da li treba da se vratim na concor?
    Hvala.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32615

    • Concor ili Concor cor,dali je to isti lek?Ako mi je prepisan concor ,a u apoteci mi dali concor cor,dali mogu da ga pijem?Hvalaa