Poštovani doktore!
    Od skora sam počela da pijem lek concor 5mg, jednu tabletu dnevno. Mislim da će mi lek odgovarati. Zanima me, mogu li nastati neki problemi vezani za ovaj lek i lokalnu anesteziju? (trebalo bi da popravljam zub). Takođe me zanima da li se pored ovog leka mogu koristiti antibiotici, bensedin i mukodin sirup za kašalj. Ima li nekog lošeg dejstva ovog leka i neke vrste hrane ili pića (vino, rakija)
    Puno vam hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #32229

    • Bila sam na ablaciji srca, ali bez uspesno, i dalje imam aritmije. Prepisali su mi concor, pa sad imam svakodnevne glavobolje u predelu potiljka, da li je to mozda od concora? Molim vas za odgovor.