Poštovani,
    molila bih vas da mi kažete da li su herbalife proizvodi za mršavljenje zdravi i da li valja da ih koristim da bih smršala 9kg kojih imam viška? Inače zdrava sam, nekad sam se bavila aktivno sportom i ne bolujem ni od kakvih hroničnih bolesti.
    Unapred zahvalna
    p.s. Već sam kupila njhove proizvode, šejk i vitamine!

    Odgovoreno: 19. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ja ne znam puno o tome. Ne znam u kojoj su meri štetni. Ali u svakom slučaju mislim da postoje i zvanični preparati za mršavljenje, probajte da se posavetujeta sa nekim nutricionistom. Ovo nisu lekovi u pravom smislu te reči pa zato i nisu predmet mog interesovanja.