Poštovani , planiram uskoro trudnoću, ali imam jedan problem. Naime, ne podnosim vožnju i gde god da krenem moram da pijem tablete dramamine. Recite mi da li mogu da se piju ove tablete u trudnoći i da li štete plodu? Ako ne mogu postoji li neki drugi lek protiv bolesti vožnje koji nije štetan i sme da se koristi?
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31634

    • Mogu se koristiti kapi ili tablete od đumbira, neškodljive su u trudnoći

    • Imala sam sličan problem u trudnoći i moj ginekolog mi je dao lentostamin kapsule, koje su mi dosta pomogle da nemam mučninu ni u vožnji ni bilo kad u trudnoći.