Pijem euthyrox od 50 miligrama 2 godine, zadnji put kada sam išla da kupim pakovanje nije bilo isto i pisalo je 50 mikrograma, a apotekarka je rekla da je to taj lek isti. Pijem ga neko vreme, a čini mi se kao da mi sve lošije što se tiče žlezde, otiče mi, javlja se nervoza. Ne znam da li je to zbog leka ako je pogrešan dala apotekarka ili je od nečeg drugog pa da posetim doktoricu.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31527

    • Ne postoji Euthyrox od 50 mg, već od 50 mcg, verovatno niste do sad obraćali pažnju na oznaku.