Poštovani,
    da li smijem koristiti tablete glucosamine sulfate 500mg supplement trenutno imam bolove u krstima leđima da li su one dobre za leđa i još samo da vas pitam za tablete za bol u leđima magnesium salicylate zašta su one i kad se koriste
    Pozdrav

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #30659

    • Postovani vec 5 mjeseci vucem povredu desnog ramena (dijagnoza: 1. Tendinoza rotator cuff uz parcijalnu intratendinoznu inveteriranu rupturu supraspinatusa 2. Parcijalna inveteriranu ruptura coracobrach ligamenta) odradio sam fizikalnu terapiju u trajanju od 6 nedelja, vec nekoliko mjeseci radim samostalno svaki drugi dan vjezbe za misice rotatorne manzetne, ali i i dalje osjecam bol pri odredjenim pokretima. Molim vas za neki savjet, mogu li kako ubrzati zalecenje i da li smijem koristiti glukozamin tj da li je od pomoci u mom slucaju, jer ortoped kod kog sam bio kaze da mi ne moze pomoci, prepisao mi je gavez gel koji nisam ni koristio. Hvala velika