Poštovani,
    Već pet godina uzimam lorazepam od 2.5 mg, 2 do 3 tab. na dan. Sada sam u drugom mesecu trudnoće, pijem ih isto. Kako reaguju na plod i da li će beba biti u redu. Ginekologija mi priča nešto dvosmisleno i ne mogu ih shvatiti.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovani,
      mislim da ste morali da prestanete da ih pijete odmah kad ste ostali trudni, prestanite sada, pa do 58 nedelje. Inače sad je gotovo, nadam se da će sa vašom bebom sve biti u redu. A ginekologu recite da ponekad nešto pročita o upotrebi lekova u trudnoći, da ne bi dalje dovodila nerođene bebe u opasnost.