Poštovani,
    Suprug je bio pre mesec dana kod doktora i imao je smanjen broj spermatozoida i malu pokretljivost i pored vitamina sant-e-gal mu je prepisao proxeed pulvis da ga pije 3 meseca. Ja sam na internetu našla da je po sastavu taj lek isti kao i lek nicetil koji se može naći samo u Italiji. Da li je to tačno i da li bi mogla da se uzdam u delovanje proxeed-a?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 29. 05. 2009.
    • Poštovani,
      da lekovi su slični i imaju istu namenu. Koliko možete da se uzdate je već pitanje, lekovi ovog tipa su relativno uspešni. To sve zavisi od stanja spermograma i razloga koji su do toga doveli. Ali ja uvek verujem da će sve biti dobro.