Poštovani,
    zanima me korišćenje više lekova istovremeno. Pacijent ima 74 godine, i pije prilindu, vazotal, lasix, cavinton, i pored toga kapi za oči cosopt sol po. Kakve su kontraindikacije moguće, brinem se zato što je ovo "šaka lekova" svaki dan i izgleda doživotno? On je bio sportista, živi zdravo i dosta se kreće, prve zdravstvene probleme je primetio prošle godine i od tada koristi sve ove lekove.
    Unapred vam se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 21. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #29494

    • Zanima me misljenje, o intereakciji sledecih lekova koje moja mama koristi a to su presolol, monopril, monodipin, diunorm, amjodaron, pravakor, cardiopirin, bromazepam i cavinton! Hvala unapred srdacan pozdrav