Poštovani doktore,
    Dijabetičar sam već 20 godina na insulinu 2 puta dnevno. Lek berlihtion sam pila oko godinu dana a sada sam dobila preporuku da pređem na lek thiogamma. Molim Vas da mi kažete da li je to ista vrsta leka i da li i uz ovaj lek mora da se vodi računa o mlečnim proizvodima (tj. da se mlečni proizvodi ne uzimaju 2 sata pre i 2 sata posle uzimanja leka).
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 18. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #29220

    • Lekar mi je prepisao berlition. Da li je bolje da uzmem tiogamu pošto je jeftinija ili berlition.