Poštovani,
    Koristim eftil 500 mg (1+1/2 dnevno) i eglonil forte 200 mg (1/2+1/2 dnevno) oko godinu i po dana. Interesuje me kako negativno utiču i na koje organe?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Eftil: oštećenje jetre, pankreas, krvnih elemenata pre svega broj trombocita, mučnina, neravnoteža, umor, povećana potreba za hranom i povećanje telesne težine, digestivne tegobe i dr. Eglonil: slični efekti, uključujući i uticaj na psihu.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #29111

    • Postovani, da li je negativan uticaj ta dva leka moguce barem umanjiti koriscenjem nekih prirodnih preparata i ukoliko jeste, kojih? Hvala!