Sta je preporucljivo koristiti od lekova za bolju cirkulaciju krvi ako je snizen arterijski pritisak.Napominjem da je osoba starije zivotne dobi(89 god)

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.

    • Postovana, lekovi koji poboljšavaju cirkulaciju imaju minimalno dejstvo kod osoba starijih od 80god. s obzirom na ireverzibilnost promena i stepen ateroskleroze, kao i mogucnost nezeljenih dejstava. Eventualno se moze preporučiti ginko biloba.