Postovana gospodjo Velickovic, hteo bih da ostavim cigarete.Preko prijatelja sam cuo za lek ziban.Interesuje me nesto vise o ovom leku, i da li stvarno moze da mi pomogne. Unapred se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.
    • postovani,
      Zyban ( bupropion) je pomocni lek u prekidu pušenja, deluje antidepresivno i olakšava odvikavanje od pušenja.Najbolje ga je koristiti uz psihoterapiju i naravno jaku motivaciju. Postoji šema njegove primene (nalazi se u uputstvu za lek) a efekat zavisi od upornosti, Vaše motivacije i istrajnosti.