Poštovani,
    Pila sam galitifen, prvo u tabletama, pa sirup. Uz te lekove nisam uopšte osećala tegobe. Sad ih ne mogu naći i ne znam sa kojim lekom bi ih mogla zameniti. S tim da sam još u strahu da li će ti neki lekovi moći da se kombinuju sa propranololom koji odnedavno pijem.
    Pozdrav!

    Odgovoreno: 09. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Zaditor ili ketotifen. Lek koji ste koristili se generički zove ketotifen. Fabrike ga mogu proizvoditi pod raylicitim imenima registrovanim, pitajte u apoteci za lek ketotifen, nije važno kako se zove pod registrovanim imenima.