Poštovani,
    živim u Nišu i postoji problem, koji ne mogu da rešim. Dobio sam uputstvo za dete od 8 meseci, gde je doktor preporučio da mora da koristi silikonske pločice "cica care". Probao sam sa svakom apotekom u Nišu, ali nigde nisam mogao da nađem ništa sa tim nazivom. Objašnjenje apotekarskih radnika glasilo je - toga nema ni u jednoj apoteci u Srbiji. Gde mogu da nabavim " cica care" - silikonske pločice? Koja je cena? Ne mogu da verujem da je doktor savetovao korišćenje preparata, a da se ne može kupiti kod nas.
    Hvala

    Odgovoreno: 09. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #28510

    • . . . slucajno sam videla reklamu na izlogu jedne Beogradske apoteke, pa me je interesovalo da se malo upoznam sa ovim ''cudotvornim'' nazovi flasterima. Citajuci komentar tate iz Nisa koji je koliko vidim trazio to za dete, sve vise verujem da nam je trziste usmereno na marketing a ne na zdravstvenu brigu ljudi i dece !!!Iz mog iskustva, nije uvek resenje u onome sto nam je preporuceno.

    • Cica care mozete nabaviti u priminim apotekama u beogradu. Info telefon 011/30-51-352