Poštovani,
    možete li mi nešto viš reći o tabletama reductil? Interesuje me da li smem da ih koristim, s obzirom da pijem tablete za kontracepciju  yasmin zbog neredovne menstruacije. Imam 23 godine i potpuno sam zdrava.
    Hvala vam unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 09. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Nisam siguran da mogu da dam kvalitetan odgovor na vaše pitanje. Reductil je vrsta preparata koje su na granici zvanične medicine i parafarmaceutike, tako da ima malo zvaničnih podataka u d obro kontrolisanim kliničkim studijama. Što se tiče kombinacije sa kontraceptivima siguran sam da tu nema problema, ali morate ih uzimati u v remenskoj distanci jer se može desiti da reductil smanji resorpciju kontraceptiva i tako smanji njihov kontraceptivni efekat.