Poštovani doktore,
    Lečila sam Hlamidiju nekoliko meseci (minimum 10 dana antibiotici pa pauza od 20 dana, pa opet antibiotici i tako možda 6 meseci). Poslednjeg puta sam bila negativna sada sam opet proverila i pozitivna sam. Sada imam terapiju od 20 dana. Moje pitanje je da li smem da pijem toliko puno antibiotika jer drugog rešenja nemam? Koliko je opasno? Da li mogu istovremeno da koristim i čajeve kao sto su neven, brusnica i pelin?
    Hvala

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Realno govoreći to jeste problem. Antibiotici tako često i tako dugo mogu da izazovu i druge probleme. Niste mi samo rekli koje antibiotike ste koristili i koji je razlog da ih koristite, odnosno koji je Vaš zdravstveni problem. Čajevi neće smetati.