Poštovani,
    Gde mogu da nabavim tablete ebixa jas sum od makedonija u apotekama kod nas nema ove tablete.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #27686

    • Dušan Šarović 07. 11. 2012.

      Poštovani, probajte da kontaktirate apoteku nana lek na telefon 011/ 3222-027, treba da oni imaju, a oni se nalaze u blizini vukovog spomenika, preko puta mašinskog fakulteta. Pozdrav dule

    • Tablete od 10 mg ebixa sad sam zvala-danas je 21 maj 2010, imaju u jednoj apoteci u beogradu. Zove se bozzur i blizu je crvenog krsta. Telefon je 011 2411126. Rece da imaju pakovanje od 28 komada od 10 mg i da kosta 4000 dinara=40 evra. Ne zna da li idu na recept, odnosno da li su na pozitivnoj listi. Pozdrav i svako dobro, ivana iz beograda.