Poštovanje,
    Na uputstvu leka venlafaksin piše da smanjuje seksualnu želju, da izaziva erektilnu disfunkciju, nemogućnost ejakulacije, a on se slovi kao lek koji ne izaziva seksualne probleme.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Ne znam ko Vam je to rekao? Skoro svi savremeni antidepresivi izazivaju neki stepen poremećaja seksualne funkcije, smanjenje libida kod žena i potencije kod muškaraca. Ne mora da znači da će se to baš Vama desiti.
      Pozdrav.