Poštovani,
    Možete li da mi preporučite neke kapi za oči protiv alergije? Imam alergiju na polen drveća, trave i korova. Od lekova koristim presing, sprej za nos flixonasu i to mi dosta pomaže ali me oči jako svrbe.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #27365

    • Sto se tice preporucenih kapi, moj vam je savet da ne bacate novac. Ja imam isti problem, s tim da mene oci peku i suze. Evo upravo sam ih opet kupila (iako mi nisu pomogle ni prosle godine) na svet farmaceuta - efekat je nula. Dakle meni se cini da u apotekama rade samo trgovci koji po ustaljenom sablonu trguju sa lekovima. Jedini nacin da dobijemo prave kapi jeste odlazak kod oftalmologa.