Poštovani prof
    možda je moje pitanje donekle i smješno ali mene zaista ovo brine; zbog "nepoznatog" uzroka azoospermije urolog mi je prepisao klomifen tab. Međutim moja doktorka medicine nije htjela da mi napravi recept za njih pošto po njenim rječima one podižu fsh i lh a oni su kod mene svakako visoki fsh=28.8 lh=16.4. Molim Vas šta ja da radim? Inače imam 24 godine, rađena mi je biopsija. Oba testisa teška hipoplazija spermatogenih ćelija. Unaprijed Vam se zahvaljujem. Neka su Vam srećni i blagosloveni nastupajući praznici

    Odgovoreno: 13. 04. 2009.
    • Hvala na čestitkama. Klomifen i deluje tako što može da poveća fsh i lh, ali kod žena. Ne znam kako kod muškaraca. Ne verujem da može da popravi azospermiju, osim da poveća pokretljivost. Mislim da morate da konsultujete drugog urologa.