Postovani,molim vas za savet.Da li bi mogli da mi kazete koje bih lekove  za jacanje imuniteta mogla da koristim,jer sam nedavno imala  operaciju,pa  mi je i imunitet opao?Da li bih smela da koristim preparat-NONI,koji je  proizveden u Italiji,i za koji sam cula da je bolji od aloe?Unapred jako  zahvalna

    Odgovoreno: 29. 01. 2008.
    • Postovani,   Vrlo je tesko odgovoriti na Vase pitanje. Pre svega, ne znam nista o  prirodi  vaseg oboljenja i vrsti operacije kojoj ste bili podvrgnuti. Sto se biljke  Noni tice nisam siguran da je ona ono sto ce resiti vas problem. Ukoliko  zelite da poboljsate svoje odbrambene snage generalno mogu vam  posavetovati  vitamisnsku terapiju koja deluje antioksidantno i na taj nacin povecava i  imunitet. To je svakodnevna primena vitamina E, C i B grupe. Sve ove  sastojke sadrzi preparat Protectin, a mozete vitamine i posebno uzimati.  Preparati aloe su preporucljivi u ovakvim situacijama,  S postovanjem, Prof. Pesic