Poštovani,
    u spermokulturi mi je nađen znatan broj ešerihije coli a nemam nikakve simptome niti otežano mokrenje.
    Da li bih trebao piti antibiotike iako nemam nikakve znakove upale i koliko to bi moglo uticati na moju suprugu?
    Hvala

    Odgovoreno: 09. 04. 2009.
    • Nije to ništa opasno. Bitan je doduše i broj bakterija u 1 ml, ali to skoro nikad ne urade. Ukoliko bi bio veći od 100000 u 1ml, onda bi trebala terapija. Ukoliko nema simptoma nije neophodno lečenje.
      Neće smetati Vašoj ženi.