Poštovani doktore,
    moja majka (78 godina) prima diprofos blokade. Kako, kao starija osoba, koristi još mnogo drugih lekova, zanima me da li postoje neki koji se međusobno isključuju. Ukoliko je moguće, bilo bi dobro i da nam objasnite da li postoje neke posledice dužeg primanja navedenih blokada?
    Unapred hvala, srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #26079

    • Postovani doktore. Zbog bola u peta primila sam davno blokada i bilo mi je dobro duze vreme, ali evo nakon nekoliko godina se bol ponovio i sada bi trebalo da primim blokada, a mislim da je diprofos bila inekcija. Ali sada pijem neke lekove koje cu vam navesti. Cardiopirin, letrox, dilcoran 80, tritace 5mg i atacor. Da li bi pravio diprifos neke smetnje uz ovu terapiju koju pijem. Unapred vam se zahvaljujem na savet uz srdacan pozdrav.