Interesuje me za šta su ampule Zoladex, i gde mogu da se nabave?

    Odgovoreno: 05. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #25950

    • S postovanjem vam se obracam, jer sa 3003 godine operisala endometriozu i primala sam 6 mjeseci zoladex ampule, sto mi je naravno stvorilo vjestacki osjecaj meno-pauze. Priznajem, nije bilo bas prijatno, a kako i bi kada sam tada imala samo 23 godine. . . Nakon toga moj ljekar mo je propisao logest, tablete za kontracepciju, pila sam ih godinu dana. . . Naravno prijedlog ljekara je bio da odmah ostvarim trudnocu, ali ja nisam imala spremnost za to, do dana danasnjeg ja se osjecam sjajno. . . . Nemam nikakvih poslijedica od zoladexa, nizak pritisak je dosao od sresnog i hiperaktivnog funkcionisanja, ali vjerujte mi nisam osjetila nikakve nus pojave. . . . Moj doktor jurisic aleksandar u beofradu ti moze sve poblize potvrditi. . . . . Ja zaista neprikosnoveno vjerujem u njega. . . Zelim vam svaku srecu i srdacno vas pozdravljam. . . . Jelena iz bijeljine. . .