Poštovani doktore
    molim Vas da mi odgovorite u vezi novog leka Ekolostrum caps. Videla sam ga na sajtu, ali ne razumem toliko engleski, osim da je za imunitet. Mene interesuje da li deluje kod psorijaze vulgaris i kod moždamultiple skleroze. Čula sam da se u Nišu jako traži za psorijazu. Moja doktorica mi je rekla da ne zna za ovaj lek.
    Unapred hvala
    Zorica iz Subotice

    Odgovoreno: 04. 04. 2009.
    • Ma to je potpuno parafarmaceutski proizvod. Navodno napravljen od prvog mleka koje se inače zove kolostrum. Ja zaista ne verujem u čudotvornost ovog leka. Kao i drugi parafarmaceutski proizvodi verovatno ima blago imunostimulativno dejstvo, ali se ne treba na njega oslanjati u tako ozbiljni bolestima koje ste naveli.

Komentari na pitanje: #25213