Molim Vas da mi odgovorite:
    Patim od povećanog prolaktina mada sam ga svela na nekih 500 jedinica. Pijem brompokriptin 1/2 uveče. S obzirom da sam malo i anksiozno depresivna lekar mi je uključio ludiomil 50mg uveče i rivotril 3X1/4. Pošto sam pročitala u uputstvu bromokriptina da ne smeju da se piju triciklicni antidepresivi, a ovaj ludiomil je tetraciklicni. Ne znam da li smem da pijem ovu kombinaciju? Ujedno pijem i vestibo i tanakan zbog tinitusa i otoskleroze. Molim Vas za savet.
    Hvala unapred
    Goca ts

    Odgovoreno: 04. 04. 2009.
    • Ludiomil je maprotilin, a to nije triciklični antidepresiv, već ima nešto drugačiji mehanizam dejstva. Rivotril je antiepileptik ali se ispostavilo da ima antidepresivna dejstva. Nisam siguran da je kombinaija najbolja ali nije ni pogrešna, ukoliko je Vama dobro, nastavite da pijete ove lekove.