Moje pitanje je u vezi lexsaurina od 3mg. Imam česte glavobolje. Sve sam pretrage obavila. Inače opersila sam dojku benigna izraslina. Operisala sam grlo benigno. Imam hronično oboljene sinusa i mokraćne besike zbog kojeg moram ispiti antibiotik u 3 mjeseca ili isprimat inekcije. Ali glavobolje su česte. I dalje pritisak normalan. 31 godinu imam, a kad popijem leksaurin glavobolja prođe na nekolko dana i kako ja smijem uzimat taj leksaurin i koliko jer kad sam trebala imati operciju dojke? To mi je doktorica rekla. Uzmi ponekad leksaurin, pa molim Vas na objašnjenje
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 04. 2009.
    • Vi ste sve sami već objasnili i odgovor je u Vašem pismu. To je sedativ, izaziva zavisnost, nije zgodno da se stalno koristi i u toku duzeg vremena. Ali, ukoliko imate sve ove tegobe, mislim da ga možete koristiti jednom dnevno uveče pred spavanje i to ne duže od mesec dana.