Poštovani doktore,
    nedavno sam saznala da sam trudna tri sedmice, i ukoliko budem želela da zadržim dete molim vas da mi odgovorite da li bi bilo  kakvih posledica bilo jer sam za to vreme popila 2 puta Niripan, tri Propranolola (doza je bila 2xpo1/4 na dan) jedan Brufen i 1 Persen, čak sam i snimala zub i dobijala anesteziju zbog inervencije! U nadi da ćete mi pomoci beskrajno sam Vam zahvalna!!!

    Odgovoreno: 13. 02. 2009.
    • U trudnoci se ne preporucuje upotreba bilo kojih lekova, ali je to nekada nemoguce izbeci. Vecina zena uglavnom i uzima lekove u onom periodu trudnoce kada ne znaju da su trudne. Lekovi koje ste uzeli najverovatnije nece da imaju bilo kakve posledice po plod.