Da li može Venaflaksin da se uzima bez konsultacije sa lekarom? Kakve su posledice i koliko dugo sme da se pije?

    Odgovoreno: 05. 02. 2009.
    • Venalfaksin je antidepresivni lek, ne sme se izdavati bez lekarskog recepta niti se sme koristiti bez konsultacije sa lekarom. Posledice mogu biti razlicite, a osnovni problem je ako ga koriste ljudi koji ne boluju od depresije, vec od neke druge psihicke bolest ili poremecaja, zato je neophodna precizna lekarska dijagnoza.