Dete je staro 3godine.Zadnje godine ima 4puta napade bronhitisa,zadnjih  meseca dva puta,od lekova koristio je Amoksicilin,niripan i  inhalacije.Posle zadnje terapije odvela sam ga kod homeopate i sada  koristi Aconitum i Phosphorus.Pa pitam da li sme da uzima Aconitum i  Phosphorus kobinovano sa Amoksicilinom i niripanom a da ne dodje do  kotraindikacije ?  Deta ima i temperaturu da li sme uz pomenute lekove da pije i brufen ?

    Odgovoreno: 21. 12. 2007.
    • Postovani,  Bavim se iskljucivo zvanicnom medicinom. Ne kazem da ne verujem ili da sam  protiv homeoptske medicine ali ja jednostavno ne znam sta je Aconitum i  Phosphorus (sto je verovatno fosfor). O tome se ne uci na medicinskom  fakultetu, postdiplomskim i doktorskim studijama iz Farmakologije.  Moracete da se obratite vasem homeopati, siguran sam da ce on imati  odgovor na vase pitanje.   S postovanjem,  Prof. dr Srdjan Pesic