Da li se sa lekom Eutiroks mogu piti Herbafast tablete. Eutiroks pijem 50mg.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Herbafast tablete spadaju u grupu parafarmaceutskih proizvodabiljnog porekla. To nisu lekovi u pravom smislu reci, mogu se kupovati u slobodnoj prodaji i nema potrebe za receptom. Ali one imaju vrlo malo klinickih eksperimenata o njihovoj efikasnosti pa i o interakcijama sa drugim lekovima. Tako da vam odgovor na ovo pitanje ne bih mogao dati. Ja to ne bih pio zajedno, ukoliko ne moram.