Da li profesionalni rad u atmosferi kontaminiranoj isparenjima teških metala, epoxy smola , kiselina, luzina, može uzrokovati degenerativne poromene u oku?

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Da to je komplikovano pitanje. Neke od supstancija koje ste naveli u toku dugog izlaganja zaista mogu da izazove neke vrste promena, ali kako ove promene izazivaju i neke druge bolesti ili starenje tesko je razluciti sta je tacno od cega.