Poštovani doktore,
    pre jedno 20.dana prvo malo, a sada već ozbiljno su mi otekle noge i stopala baš izraženo. Nemam socijalno te ne mogu da se obratim doktoru.
    Molim Vas za savet i preporuci o vrsti leka.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Otoci na nogama mogu da budu uyrokovani najraylicitijim razlozima. Najcesce se radi o problemima sa venama, ali i neka srcana i bubrezna oboljenja mogu da daju otoke. U svakom slucaju morate napraviti analize krvi i otici lekaru. Postoje razliciti tipovi otoka, meki, testasti, hladni, topli. Bolovi koji ih prate, trnjenje u nogama i mnogi mnogi drugi simptomi koji uz potrebne analize mogu da daju odgovor na vase pitanje.