Poštovani,
    moja sestra ima u okviru terapije koja joj je prepisana i D - penicillamine tabl. 0.30 ili Cuprenil tabl. 0.25, ali ne možemo da nadjemo kod nas u Srbiji.
    Da li ste možda informisani gde bih mogla da joj nabavim lekove, kako bi terapija počela?
    Srdačan pozdrav,
    Tanja

    Odgovoreno: 16. 01. 2009.
    • Ovo su jako specificni lekovi i koliko znam nema ih na naesm trzistu. Bolje snabdevene apoteke u Beogradu imaju mogucnost da lekove pojedinacno narucuju po potrebi iz inostranstva, morate probati ovim putem. Nemam adrese ni jedne od ovih apoteka.