Da li pored lekova za hipertenziju ( monopril i presolol) i štitnu žlezdu ( euthyrox) smem koristiti tablete phlebodia ( zbog hemoroida)? Jer sam čula da phlebodia utice na rad srca, a i ovako imam ubrzan puls
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 01. 2009.
    • Da to je tacno. Ovaj lek ne bi trebolo da koriste pacijenti sa povisenim krvnim pritiskom i pacijenti sa oslabljenim srcanim misicem. Moguce je da se povecaju doze antihipertenzivnih lekova, ai to sigurno nemojte raditi na svoju ruku bez konsultacije sa lekarom koji leci hipertenziju.