Imala sam učestalo mokrenje par dana bez bolova i drugih simptoma. Lekar opšte prakse mi je dao da pijem palitrex 500 mg 3x1 i nemam više tegobe.
    Zanima me da li je dovoljna jedna kutija palitrexa da se izleči upala ili terapija traje duže, tj. koliko dugo?

    Odgovoreno: 30. 12. 2008.
    • U svakom slučaju je dobro da nemate više simptoma. Izbor leka nije bio loš, mada ima i drugih lekova za lečenje infekcija mokraćnih puteva koji su efikasniji. Dovoljna je jedna kutija. Obično terapija treba da traje 7 do 10 dana.